Zaterdag competitie

Dames 17+ 2de Klasse HIATEN 1

Marise de Roon (C)
Britt de Boer
Sarah De Jong
Imke Eldering
Laura van der Giessen
Tessa van Gameren
Daira van der Jagt
Celine Broekhuizen

Dames 17+ 2de Klasse HIATEN 2

Saskia van Popering (C)
Elise Bijlsma
Thirsa Vogel
Eva van Sliedregt
Deirdre van Gameren
Tess van Sliedregt

Dames 17+ 3de Klasse HIATEN 3

Tatum Zell (C)
Nikki de Roest
Megan Zell
Naomi van der Plas
Isabel Gulden

Dames 17+ 4de Klasse HIATEN 4

Inge Keller
Iris van Pelt
Anneke Stoppelenburg
Fleur van Overveld
Femke van der Hoff
Lillian Middendorp (C)

Dames 17+ Hoofdklasse HIATEN 1

Anouk Eldering (C)
Anouk Mastwijk
Mariska den Heijer- van der Matten
Kim Heijmen
Kelly van Hoof
Bauke Tak-Verzijl
Nathalie van der Poel

Heren 35+ 3de Klasse HIATEN 1

Ruud Reijmers (C)
Ben Timmerman
William de Boer
René van der List
Johan Timmerman
Arthur Kooijman
Cor van der Lee (reserve)
Jasper Tempelaar (reserve)

Heren 17+ 2de Klasse HIATEN 1

Wouter Standaart (C)
Arnoud Standaart
Ruben Zandee
Pim van der Zouwen

Heren 17+ 2de Klasse HIATEN 2

Douwe Keijning (C)
Bas van Vliet
Stefan Valk
Arnold Boekhoud
Peter Slagboom
Alexander Vermaas
Maurice Meulendijk (reserve)
Peter Houthuyse (reserve)

Heren 17+ 4de Klasse HIATEN 3

Julian Stok (C)
Bouke van Eck
Jesse Haaksma
Lucas Kapaan
 
Heren 17+ 4de Klasse HIATEN 4

Hans Broekhuizen (C)
Paul Hellendoorn
Thomas Reijnierse
Perry Schouten
Tom Klein

Heren 17+ 4de Klasse HIATEN 5

Sjaak Verhoeven (C)
Hans de Jong
Michiel Hack
Benny Baks
Folly Haaksma
Jan van der Ven

Heren 17+ 5de Klasse HIATEN 6

Oscar Visser (C)
Ron van Steenderen
Leo Grootenboer
Gerard van Vliet
Eddy Boom

Heren 17+ 5de Klasse HIATEN 7

Cedric Langenberg (C)
Kevin Tio
Niels de Bruin
Jordi de Bruin
Jeffrey van Rijswijk (invaller)
Danny Dammers (invaller)


Heren dubbel 50 3de Klasse HIATEN 1

Willem van der Kooij (C)
Harry Bakker
Bert Buitenhuis
Machiel Mallee
Harry van der Sluis
Jasper Tepelaar
Leo Jegen

Heren dubbel 50 3de Klasse HIATEN 2

Leo Duiverman (C)
Peter van der Wulp
Weijert van der Kaaden
Rene van der Jagt
Stefan Straatman
Rien de Jong

Heren dubbel 17+ 1ste Klasse HIATEN 1

Koen Schiereck (C)
Patrick van Ruiven
Tim Stoker
Vincent Kubbe
Reinder van de Velde

Heren dubbel 17+ 2de Klasse HIATEN 2

Willem Koopman (C)
Gerard Langenberg
Hans Stok
René Daane
Evert Jaquet
Hans Breedveld

Heren dubbel 17+ 3de Klasse HIATEN 3

Hans Hanemeijer
Raymond de Vos
Nick van der Linden
Henk Luitjes
Mathieu Daane (C)

Gemengd 17+ 3de Klasse HIATEN 1

Nelleke van der List (C)
Anneloes Jansen
Bert van Strien
Thijs Louter
Alex van Keulen

Gemengd dubbel 17+ 4de Klasse HIATEN 1

Nico Erwich (C)
Ben Verzijl
Olga Verzijl
Peter Kik
Jac Kik
Sylvia van der Noll

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 761 0946

Sportpark Schildman

Reeweg 75F
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht