Zaterdag competitie

Zaterdag TOP klasse Dames 17+ HIATEN 1

Anouk Eldering (C)
Mariska van der Matten
Kim Heijmen
Anouk Mastwijk
Kelly van Hoof
Bauke Verzijl

Zaterdag 1ste klasse Dames 17+ HIATEN 1

Imke Eldering
Britt de Boer
Sarah De Jong
Marise de Roon (C)
Laura van der Giessen
Tessa van Gameren
Daira van der Jagt
Celine Broekhuizen

Zaterdag 3de klasse Dames 17+ HIATEN 2

Saskia van Popering (C)
Elise Bijlsma
Thirsa Vogel
Evan van Sliedregt
Deirdre van Gameren
Tess van Sliedregt

Zaterdag 1ste klasse Heren 17+ HIATEN 1

Douwe Keijning (C)
Bas van Vliet
Peter Houthuyse
Arnold Boekhoud
Maurice Meulendijk
Stefan Valk
Peter Slagboom 
Rutger Jan Hoeven
Alexander Vermaas

Zaterdag 3de klasse Heren 17+ HIATEN 3

Hans Broekhuizen (C)
Paul Hellendoorn
Thomas Reynierse
Perry Schouten
Roderik Kapaan

Zaterdag 3de klasse Heren 17+ HIATEN 4

Sjaak Verhoeven (C)
Hans de Jong
Michiel Hack
Andre Quadt
Folly Haaksma
Jan van der Ven
Benny Baks

Zaterdag 4de klasse Heren 17+ HIATEN 5

Oscar Visser (C)
Ron van Steenderen
Ben de Koning
Leo Grootenboer
Eddy Boom
Gerard van Vliet

Zaterdag 4de klasse Heren 17+ HIATEN 6

Danny Dammers (C)
Jeffrey van Rijswijk
Jeroen Berger
Kevin Tio
Cedric Langenberg

Zaterdag 3de klasse Heren 35+ HIATEN 1

Ruud Reijmers (C)
Ben Timmerman
William de Boer
René van der List
Johan Timmerman
Arthur Kooijman

Zaterdag 1ste klasse Heren Dubbel 17+ HIATEN 1

Koen Schiereck (C)
Patrick van Ruiven
Tim Stoker
Ben van Houwelingen
Vincent Kubbe
Andre Valk

Zaterdag 2de klasse Heren Dubbel 17+ HIATEN 2

Willem Koopman (C)
Gerard Langenberg
Hans Stok
René Daane
Evert Jaquet

Zaterdag 2de klasse Heren Dubbel 17+ HIATEN 3

William van der kooij (C)
Bert Buitenhuis 
Harry Bakker
Harry van der Sluis
Machiel Mallee
Jasper Tepelaar

Zaterdag 3de klasse Heren Dubbel 17+ HIATEN 4

Leo Duiverman (C)
Rene van der Jagt
Peter van der Wulp
Weijert van der Kaaden
Stefan Straatman
Rien de Jong
Hans Mos

Zaterdag 3de klasse Gemengd 17+ HIATEN 1

Britt Hoeven (C)
Femke Visser
Fleur van Geldere
Julian Stok
Bouke van Eck

Zaterdag 3de klasse Gemengd 17+ HIATEN 2

Nelleke van der List (C)
Anneloes Jansen
Bert van Strien
Alex van Keulen
Thijs Louter

Zaterdag 4de klasse Gemengd 17+ HIATEN 3

Inge Keller (C)
Mathieu Daane
Iris van Pelt
Nick van der Linden
Lillian Middendorp

Zaterdag 4de klasse Gemend Dubbel 17+ HIATEN 1

Nico Erwich (C)
Ben Verzijl
Olga Verzijl
Peter Kik
Jac Kik
Sylvia van der Noll

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 761 0946

Address

Reeweg 75F
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht