ER KAN MAAR ÉÉN WINNAAR ZIJN

25 november 2018


Elke wedstrijd heeft maar één winnaar, helaas waren wij dat niet bij de uitreiking van Vereniging van het Jaar. Maar gelukkig weten al onze leden dat Hiaten al jaren Onze Vereniging is waar we met z'n allen veel tennisplezier hebben, dat we geweldige evenementen hebben voor alle leeftijden, dat we onwijs gave toernooien hebben, dat we onze talenten trainen bij Maximus Tennis, dat wij een Clublied hebben (die Michel mocht zingen op het podium haha) en dat Hiaten nog vele jaren met inzet van alle leden, trainers en vrijwilligers Dé leukste tennisvereniging voor ons allen zal zijn!!!
Bestuur en vrijwilligers hebben vandaag (zaterdag 24 november 2018) genoten van de kennissessies, de vele enthousiaste sprekers en zullen deze kennis in de toekomst zeker benutten.
Gefeliciteerd TC de Mors, veel plezier met deze geweldige titel! Voor wat sfeerbeelden kijk op FOTOREPORTAGE EN FILMPJE

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 761 0946

Address

Reeweg 75f
3342 AC Hendrik-Ido-Ambacht